Nowoczesne i kompleksowe zarządzanie obiektami hotelowymi dzięki specjalnemu oprogramowaniu praca w hotelu, pensjonacie i motelu możę być o wiele łatwiejsza. Dzięki oprogramowaniu dedykowanemu branży hotelarskiej w prosty sposób zarządzasz personelem, logistyką, zamówieniami, oraz asortymentem hotelowym. Recepcja, dyrekcja, dział marketingu, księgowość jest sterowana za pomocą jednego programu.

Plus Serwis współpracuje z firmami takimi jak: SOFTECH

Wygodna obsługa

Podczas wdrażania oprogramowania dla hoteli nie są wymagane długie oraz czasochłonne szkolenia. Współpraca pomiędzy użytkownikiem i programem realizowana jest za pośrednictwem kolorowych ikon, czytelnych przycisków oraz logicznie powiązanych okien. Szerokie grono użytkowników CHART przekonało się i uważa, że jest to najbardziej przyjazne oprogramowanie dla hoteli na rynku.

Oprogramowanie dla pracowników oraz kadry zarządzającej

System CHART może pracować w lokalnej sieci i być użytkowany jednocześnie przez wielu operatorów: recepcjonistów, menadżerów, dział księgowości czy też dział marketingu.

Automatyka hotelowa

Program hotelowy CHART współpracuje z wieloma urządzeniami i systemami informatycznymi oraz telekomunikacyjnymi, automatyzując i upraszczając codzienne wykonywanie zadań. Komunikacja obejmuje m.in. centrale telefoniczne oraz systemy taryfikacyjne, drukarki fiskalne, systemy zamków hotelowych, systemy księgowe oraz systemy płatnicze.

Współpraca z innymi systemami zewnętrznymi i urządzeniami - interfejsy

System CHART pozwala także na współpracę z różnego rodzaju systemami i urządzeniami peryferyjnymi: centralami abonenckimi, zamkami elektronicznymi, drukarkami fiskalnymi, systemami FK. Szeroka lista obsługiwanych urządzeń, dostarczanych przez największych producentów, pozwala na łatwą integrację i automatyzację codziennych działań.

Systemy Finansowo Księgowe

Zamki elektroniczne

Drukarki fiskalne

Centrale telefoniczne